BiHayal Dijital Medya Ajansı, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. .

iletisim@bihayalajans.com
0552 406 88 06

0
TAMAMLANAN PROJELER
0
AKTİF İSTEMCİLER
0
BARDAK KAHVE
0
MUTLU MÜŞTERİLER

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜYOR?

İŞ HAYATINDA HARİKA ŞEYLER ASLA BİR KİŞİ TARAFINDAN YAPILMAZ. BİR GRUP İNSAN TARAFINDAN YAPILIR.

EN İYİ TASARIM AJANSI
ÇÖZÜMLERİ.

  • Misyonumuz
  • Vizyon;
  • Hikayemiz
Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile profesyonel ekibimiz müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına yer almasını sağlamak ve markalaştırmak..
Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
Dijital ajans olan Bi Hayal Ajans ve Baygar Medyam iş ortaklığı, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle işini her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı ilke edinmiş kişilikli bir markadır. Kendimizi teslim ettiğimiz bu sağlam temeller beş ana hedeften oluşmaktadır.

ALANINDA UZMAN EKİBİMİZLE TANIŞIN .

ummahan Seçil Karataş
Graphic Designer
Güldalı Şimşek
Founder, administrator
Mustafa Kemal Dursun
Web Tasarım, Grafik Tasarım Uzmanı, Founder

ÇALIŞMIŞ OLDUĞUMUZ MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI.

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email